Publico24 Newsstand - gazetowy Netflix?

Ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę dla miłośników prasy, tygodników i miesięczników. W związku z tym, że mieszkam zagranicą to mam ograniczony dostęp do polskich tytułów, często wykupowałem subskrypcje pojedynczyc...

3 months ago, comments: 2, votes: 80, reward: $0.71

Ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę dla miłośników prasy, tygodników i miesięczników. W związku z tym, że mieszkam zagranicą to mam ograniczony dostęp do polskich tytułów, często wykupowałem subskrypcje pojedynczych tytułów, co było bardzo kosztowne. Zazwyczaj oferowane są półroczne i roczne subskrypcje, których koszt to od 50 złotych wzwyż, ale dostajemy tylko jeden tytuł, więc gdy chcemy na bieżąco śledzić więcej tytułów to musimy wykupić kolejną subskrypcję, i kolejną, i kolejną.

Oferta Publico24 Newsstand wydała się bardzo interesująca, gdyż za 19,99 złotych miesięcznie otrzymujemy nieograniczony dostęp do wszystkich tytułów oferowanych w serwisie, a jest ich nie mało. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno mężczyźni jak i kobiety.

screenshote.publico24.pl2019.07.29192000.jpg

Serwis najlepiej odwiedzić na urządzeniu stacjonarnym (PC lub laptop), gdzie można się zarejestrować do serwisu. Sama rejestracja nie daje bezpłatnego dostępu do wydań gazet i wydawnictw, po ustanowieniu loginu i hasła mamy dostęp do wszystkich tytułów, ale za każdy musimy zapłacić jak w kiosku, czyli np. za każdy numer Przeglądu Sportowego zapłacimy 3 PLN, za najnowszy numer Elle zapłacimy 8,99 PLN. Ale taka oferta nas nie interesuje!

Klikając na baner "Rozpocznij darmowy okres próbny" zostaniemy poproszeni o podanie danych karty kredytowej, która zostanie obciążona dopiero po zakończeniu okresu próbnego tzn. pierwszego miesiąca, więc każdy użytkownik ma cały miesiąc na poznanie pełni oferty tego serwisu.

W przypadku klasycznych subskrypcji kupujemy dostęp do aktualnego i przyszłych numerów gazety lub magazynu, natomiast w serwisie Publico24 Newsstand od momentu wykupienia subskrypcji otrzymujemy dostęp do aktualnych, przyszłych i historycznych numerów ulubionych wydawnictw.

Poniżej przykładowe tytuły dostępne w ofercie:

screenshote.publico24.pl2019.07.29195703.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195649.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195631.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195614.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195556.jpg

Oczywiście tytułów jest wiele więcej, można mieć do nich dostęp niezależnie na różnych urządzeniach mobilnych, dostępne są aplikacje na Androida i iPhona. Nigdzie nie znalazłem informacji o ograniczeniach liczbowych tych urządzeń, więc możecie z jednego konta korzystać wspólnie z innymi członkami rodziny, tak jak to ma miejsce u mnie. Zainstalowałem aplikację żonie i córce, i każde z nas może pobierać i czytać dowolne treści na swoich urządzeniach.

Dzielę się z Wami tym serwisem bez żadnych korzyści z mojej strony, linki powyżej służą wyłącznie do dostępu do strony serwisu, bez żadnych linków referencyjnych.

Myślę, że wśród naszej polskiej społeczności jest wielu miłośników "prasy kolorowej", którzy chętnie zapoznają się z ofertą, przekalkulują ile wydają miesięcznie na kupowane tytuły wydawnicze, a które są w ofercie abonenckiej serwisu Publico24 Newsstand