a year ago

Publico24 Newsstand - gazetowy Netflix?

Ostatnio trafiłem na ciekawą ofertę dla miłośników prasy, tygodników i miesięczników. W związku z tym, że mieszkam zagranicą to mam ograniczony dostęp do polskich tytułów, często wykupowałem subskrypcje pojedynczych tytułów, co było bardzo kosztowne. Zazwyczaj oferowane są półroczne i roczne subskrypcje, których koszt to od 50 złotych wzwyż, ale dostajemy tylko jeden tytuł, więc gdy chcemy na bieżąco śledzić więcej tytułów to musimy wykupić kolejną subskrypcję, i kolejną, i kolejną.

Oferta Publico24 Newsstand wydała się bardzo interesująca, gdyż za 19,99 złotych miesięcznie otrzymujemy nieograniczony dostęp do wszystkich tytułów oferowanych w serwisie, a jest ich nie mało. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno mężczyźni jak i kobiety.

screenshote.publico24.pl2019.07.29192000.jpg

Serwis najlepiej odwiedzić na urządzeniu stacjonarnym (PC lub laptop), gdzie można się zarejestrować do serwisu. Sama rejestracja nie daje bezpłatnego dostępu do wydań gazet i wydawnictw, po ustanowieniu loginu i hasła mamy dostęp do wszystkich tytułów, ale za każdy musimy zapłacić jak w kiosku, czyli np. za każdy numer Przeglądu Sportowego zapłacimy 3 PLN, za najnowszy numer Elle zapłacimy 8,99 PLN. Ale taka oferta nas nie interesuje!

Klikając na baner "Rozpocznij darmowy okres próbny" zostaniemy poproszeni o podanie danych karty kredytowej, która zostanie obciążona dopiero po zakończeniu okresu próbnego tzn. pierwszego miesiąca, więc każdy użytkownik ma cały miesiąc na poznanie pełni oferty tego serwisu.

W przypadku klasycznych subskrypcji kupujemy dostęp do aktualnego i przyszłych numerów gazety lub magazynu, natomiast w serwisie Publico24 Newsstand od momentu wykupienia subskrypcji otrzymujemy dostęp do aktualnych, przyszłych i historycznych numerów ulubionych wydawnictw.

Poniżej przykładowe tytuły dostępne w ofercie:

screenshote.publico24.pl2019.07.29195703.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195649.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195631.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195614.jpgscreenshote.publico24.pl2019.07.29195556.jpg

Oczywiście tytułów jest wiele więcej, można mieć do nich dostęp niezależnie na różnych urządzeniach mobilnych, dostępne są aplikacje na Androida i iPhona. Nigdzie nie znalazłem informacji o ograniczeniach liczbowych tych urządzeń, więc możecie z jednego konta korzystać wspólnie z innymi członkami rodziny, tak jak to ma miejsce u mnie. Zainstalowałem aplikację żonie i córce, i każde z nas może pobierać i czytać dowolne treści na swoich urządzeniach.

Dzielę się z Wami tym serwisem bez żadnych korzyści z mojej strony, linki powyżej służą wyłącznie do dostępu do strony serwisu, bez żadnych linków referencyjnych.

Myślę, że wśród naszej polskiej społeczności jest wielu miłośników "prasy kolorowej", którzy chętnie zapoznają się z ofertą, przekalkulują ile wydają miesięcznie na kupowane tytuły wydawnicze, a które są w ofercie abonenckiej serwisu Publico24 Newsstand

  • 80Upvotes
  • $0.71Reward
  • 2Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments